29.07.2022 20:50 Starost: 2 yrs

TURNIR U HERCEG NOVOM U 16 Pobeda protiv Mađarske

U trećem kolu turnira u Herceg Novom za generaciju 2006. i mlađe Srbija i Mađarska su odigrali zanimljivu utakmicu u kojoj je naša reprezentacija pobediča 13:12 (2:4, 5:2, 3:4, 3:2). U prvoj četvrtini Mađarska je vodila 4:1. U drugoj četvrtini Srbija je bila mnogo bolji rival, serijom golova se vratila u igru i na poluvremenu imala pogodak viška 7:6. Nastavak dobre igre Srbije je bila i u prvih nekoliko minuta treće četvrtine kada je rezultat bio 10:7. Međutim usledio je pad, rival je do poslednjeg odmora izjednačio.Dva puta Krstić i Novaković su bili zaslužni za 13:10. Mađarska je do kraja ublažila poraz.

U subotu Srbija igra preostale dve utakmice sa Holandhijom i Italijom, na tabeli ima 4 boda posle tri kola.

SRBIJA: Bojković, Bodiroga 1, Novaković 3, Krdžalin, Mićanović, Adamović, Gladović 1, Spasović, Lazić 1, Bošković 3, Krstić 4, Dimić, Canepa, Karalić i Dimković