Vojvodina slavila u Egeru

Eger - Vojvodina 8:9 (4;2, 1:4, 2:2, 1:1)

Bazen Aladar Bičkaj. Gledalaca 400. Igrač više:Eger 10 (3), Vojvodina 7 (3). Peterci: Eger 3 (1).

EGER:Valič, Santavaj, Erdelji, Graham 1,Baranji, Kovač 1, Hegediš, Varga 2, Feltam 1, Binder 2,Bundšuh, Harai, Biroš 1, čŒeh. Trener: Gerendaš.

VOJVODINA: Marinković (12 odbrana), Marić, Basara, Vuksanović 5, Bilić,Kalinić 1, Ovuka, Randjić 2, Kovačević, Filipović 1, komar, Mitrović.Trener: Stanojević.

Vojvodina je uspešno startovala u Evrointer ligi.Bez Miličića, Vapenskog i Vukićevića Novosadjani su uspeli da pobede Eger 9:8. U prvoj četvrtini naš tim je gubio 3:0 i 4:1. Tek tada su predvodjeni izvanrednim Vukasnovićem uspeli da zaigraju kako znaju i umeju i do velikog odmora su preokrenuli rezultat.

U nastavku su Stanojevićevi puleni tri puta imali dva gola prednosti.U posledjem minutu Eger je imao šansu da izjednači. Medjutim Žolt Varga je dva puta šutirao i oba puta je odbrana novosadskog sastava delovala izvanredno. Na kraju potpuno zaslužen trijumf Vojvodine. Egeru je ovo drugi meč i prvi poraz.